Volejte  +420 774 009 800

Akce

Preventivní prohlídka Vašeho PC u Vás

 

Preventivní kontrola spojená s vyčištěním PC od prachu, kontrolou operačního systému a pevného disku včetně výměny chladící pasty přímo ve vaší firmě. Stačí pouze zavolat!

Akce platí do odvolání.

Rok informací zdarma

 

Každý majitel nového počítače nebo tabletu Lenovo zakoupeného od 3.3. 2014 získá zdarma digitální předplatné Lidových novin a Mladé fronty DNES na jeden rok v celkové hodnotě 5 598 Kč.

Lenovo ve spolupráci s vydavatelstvím Mafra chce všem nabídnout nejen moderní technologie od lídra v oblasti počítačů, ale i přístup k aktuálním informacím zpracovaných zkušenými novináři nejčtenějších seriózních deníků na českém trhu.

Akce je platná do odvolání.

K serveru dostanete Windows Server 2012 za polovic

 

Při nákupu jednoprocesorových serverů Dell získáte slevu 50 % na operační systém Microsoft Windows Server 2012 Foundation. Platí pouze do vyprodání zásob!

Poloviční slevu na operační systém je rovněž možné si vyžádat i při pořízení vyšších modelů serverů T310, R310, T320, R320.

Součástí všech produktů je služba opravy do druhého dne!

Záruka spolehlivosti u notebooků TravelMate

 

V případě, že se u notebooku zakoupeného do 30.6. 2014 projeví během prvního roku závada, vrátí společnost Acer 50 % ceny zpátky! Acer tak přichází se slibem spolehlivosti Acer Reliability Promise.

Nový program se týká notebooků řady TravelMate P2xx, P4xx a P6xx.

Pokud se u notebooku projeví během prvního roku závada spadající do záruční opravy, Acer slibuje bezplatnou opravu a vyplacení 50 % kupní ceny zpět až pro 50 počítačů za jednu společnost.

Platí pro oprávněné produkty zakoupené do 30. června 2014.

Pro splnění podmínek musí zákazník do 30 dnů produkt zaregistrovat.

Novinky

  • Společnost ISFB nově nabízí ve svém portfoliu služeb certifikované školení dle sylabu ECDL Start. Kurz je akreditovaný MŠMT ČR nebo MPSV ČR. Po jejich absolvování obdržíte potřebné osvědčení s celostátní platností. Pro bližší informace nás kontaktujte zde
  • Společnost ISFB získala Microsoft ARC certifikaci